Webinář s endru
"Radost z hudby"

”Zavřu hubu a mám sbaleno - velice praktický futrál”

Existuje mnoho způsobů jak tvořit hudbu. Pojďme si společně zahrát na hudební nástroj, který s sebou všichni a všude nosíme už od narození - vlastní tělo. :)

Přihlašte se na beatboxovo-hlasovou dílnu a povídání o beatboxu, které povede beatboxer, zpěvák a muzikant Endru (Ondřej Havlík).

Komu je webinář určen

Přihlásit se mohou všichni žáci, učitelé a přátelé Máchovky. Podle počtu a věku přihlášených vytvoříme skupiny tak, abyste si co nejlépe rozuměli. :)

WEBINÁŘ PROBĚHNE V ÚTERÝ 14. 4. 2020.

  • junioři od 18 h

  • senioři od 19 h

Připojení k webináři

Budeme využívat videokonferenci Google Meet. Pro přihlášení z počítače není nutná instalace (webová stránka se otevře v prohlížeči), pro účast na mobilním zařízení (telefonu) je nutná instalace aplikace Hangouts Meet.

Před zahájením webináře dostanete emailovou pozvánku, ve které bude uveden datum, čas a odkaz, kterým se dostanete k webináři (videokonferenci).

Je nutné mít zařízení, které má mikrofon, reproduktory (sluchátka), v ideálním případě webkameru a připojení na internet. ;)

Endru (Ondřej Havlík)

Zpěvák, beatboxer a hudebník. Nepotřebuje s sebou tahat aparaturu - basu, bicí, trubku, kytary a další zpěváky, nýbrž má všechny “své” nástroje ukryté v puse a živě je nahrává na malou mašinku, který se říká loopstation.

Je mistrem světa v hudebním smyčkování a trojnásobným mistrem ČR v beatboxu. Dnes hraje buď sólo, se skvělým klavíristou Jenem Hovorkou, nebo Danem Bártou, či Vojtou Dykem. Můžete ho potkat na standup-comedy představeních nebo při pořádání hudebních workshopů a koncertů, jejichž hlavním cílem je lidi inspirovat radostí z hudby.

Více informací: